Szkoleniowcy Blackroll Therapy

Michał Dachowski

Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL i prezenter IFAA. Ekspert od rehabilitacji sportowców. Wykładowca International Fitness & Aerobic Academy.

Czytaj więcej

Karolina Dachowska

BLACKROLL International Master Trainer, wykładowca BLACKROLL Education i pierwszy w Polsce Advanced Fascial Fitness Trainer.

Czytaj więcej

Jakub Nowosad

Absolwent Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie, fizjoterapeuta specjalizujący się w sportowcach oraz pacjentach po urazach ortopedycznych.

Czytaj więcej

Filip Albert Żołądek

Fizjoterapeuta, trener i instruktor. bsolwentem AWF w Warszawie na kierunku rehabilitacji. Specjalizuje się w treningu według BODYWORK i Kinetic Control.

Czytaj więcej

Mariusz Dzięcioł

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie na kierunku fizjoterapia ze specjalizacją odnowa biologiczna w sporcie.

Czytaj więcej

Dawid Mieczkowski

Terapeuta ruchu zajmujący się optymalizacją ruchu w wadach postawy, w ramach prewencji urazów oraz po ich wystąpieniu. Certyfikowany trener personalny .

Czytaj więcej

Piotr Nadulski

Piotr jest profesjonalnym trenerem, który specjalizuje się w terapii ruchem i treningu siłowym. W pracy Piotr przywiązuje dużą wagę do indywidualizacji.

Czytaj więcej

Sandra Osipiuk-Sienkiewicz

Magister fizjoterapii z dyplomem WUM. Specjalizuje się w rehabilitacji posturalnej i reedukacji oddechowej dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej

Katarzyna Witek

Instruktorka fitness i gimnastyki korekcyjnej, medyczny trener personalny, z wykształcenia fizjoterapeutka oraz magister zarządzania.

Czytaj więcej

Tomasz Borkowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się traumatologią i ortopedią w zakresie mięśniowo-powięziowym.

Czytaj więcej

Izabela Dembińska

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo. Od ponad 12 lat związana ze zdrowiem kobiet.

Czytaj więcej

Piotr Kostrzębski

Poznając nowe metody terapeutyczne całkowicie poświęcił się medycynie manualnej, osteopatii i terapii powięziowej.

Czytaj więcej
Zapisz się na kurs