Opinie absolwentów

Opinie absolwentów

Zobacz nasze rozmowy z kursantami

Posłuchaj naszych rozmów przeprowadzonych z kursantami jakiś czas skończeniu trenera medycznego. Dowiedz się jak wspominają szkolenie i co o nim sądzą.

Przeczytaj co piszą o nas nasi kursanci

Cenimy sobie opinie naszych kursantów. Po każdym kursie prowadzimy wśród nich ankiety by dowiedzieć się jak możemy się jeszcze poprawić i prowadzić szkolenia jeszcze lepiej.

Weronika Bekier

Weronika Bekier

Jeśli ktoś zastanawia się czy uczestniczyć w kursie Blackroll Therapy to osobiście polecam. Roczna szkoła intensywnej nauki, w porównaniu do weekendowych kursów ma bardzo starannie dobraną ofertę zagadnień, które każdemu trenerowi personalnemu pozwolą poszerzyć zakres swoich usług. Świetna kadra nauczycielska, gustownie urządzone wnętrza. Warto skorzystać i wyróżnić się na rynku trenerów personalnych.

Dariusz Prusik

Dariusz Prusik

Therapy prowadzone w ramach BLACKROLL® daje zupełnie inny obraz ciała i ruchu człowieka, niż dostajesz na studiach czy nawet innych kursach. To spojrzenie jednocześnie medyczne, trenerskie, terapeutyczne, z domieszką psychologii i biznesu. Co jeszcze kryje się za szkoleniem? Społeczność, poznanie nowych ludzi dzielących Twoją pasję. Rozwijasz się z grupą ludzi, którzy napierają do przodu. Chcesz czy nie chcesz musisz się rozwijać! 🙂

Katarzyna Nowińska

Katarzyna Nowińska

Chcesz uczestniczyć w kursach organizowanych przez blackroll? radzę nie zastanawiać się ani chwili dłużej bo wiedza jaką tam otrzymasz jest ogromna.

Jestem absolwętką kursu blackroll therapy, cały rok intensywnej nauki, wiedza przekazywana przez najlepszych specjalistów, mnóstwo praktyki ( z prawdziwymi pacjentami bólowymi!) którą mogliśmy realizować dzięki porządnej teorii.

To był najlepiej zorganizowany kurs na jakim byłam, wszystko było na czas, bardzo dobra komunikacja z organizatorami i wykładowcami.

Sale i sprzęt na najwyższym poziomie.

Polecam!

Olga Kowalińska

Olga Kowalińska

Jako absolwentka kursu Black Roll Therapy IV polecam go wszystkim trenerom, instruktorom, fizjoterapeutom, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o nowe narzędzia oraz najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą pracy z ciałem. Kurs to 16 zjazdów wypełnionych po brzegi najświeższą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Każdy moduł prowadzą specjaliści – praktycy danych dziedzin z całej Polski. Do tego miejsce, w którym prowadzone jest szkolenie jest bardzo nowoczesne, czyste i przytulne, a organizatorzy dbają o dobrą atmosferę oraz pożywne przekąski i kawę. 🙂

Aleksandra Albera

Aleksandra Albera

Szkolenie BLACKROLL THERAPY jest przygotowane profesjonalnie z pasją i z sercem ♥ Na każdym kroku widać, że cały zespół wkłada wiele pracy w to żeby zajęcia były na jak najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chce zająć się treningiem.

Zapisz się na kurs